İşletmeler İçin Yedekleme Çözümleri

Hızlı ve güvenli bulut yedekleme ve replikasyon!

Herhangi bir masraf yapmadan ve iş yeri dışında bir altyapı oluşturup kullanmadan iş yeri dışı fiziksel ve sanal yedekler alın, sanal makineleri replike edin. Veeam Cloud Connect bir servis sağlayıcının bulut depolama alanına tam olarak tümleşik, hızlı ve güvenli bir yedekleme yolu sağlar.

Tek yapmanız gereken müşteri temsilciniz ile iletişime geçmek veya aşağıda ki iletişim formunu doldurmak yeterli olacaktır. Yedeklerinizi ya da replikasyon işlerinizi buluta yönlendirmek – bulut tabanlı felaket kurtarma ve iş yeri dışı yedekleme hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bulut yedeklemesi eklemek kolaydır.

Veeam yıkıcı veri kayıpları yaşama riskinden kaçınmanıza yardımcı olacak güçlü ve güvenilir özellikler ile işlevler sunar. Veeam Cloud Connect ile şunlardan faydalanırsınız:

  • İş yeri dışında barındırılan yedekler: Ek Veeam lisansına gerek duymadan güvenli bir SSL bağlantısı üzerinden fiziksel ve sanal yedeklerinizi iş yeri dışında barındırılan bulut havuzuna taşıyın.
  • Tam görünürlük ve kontrol: Yedek konsolu üzerinden barındırılan yedekleme havuzlarındaki verilere doğrudan erişin ve veri aktarımı gerçekleştirin; bulut depolama havuzu kullanımını izleyin ve barındırılan depo yenilemeleri ile ilgili bildirimler alın.
  • Modern yedekleme mimarisi: Tek bir ürün ile sunulan Yerleşik WAN Hızlandırma ile Yedek Kopyalama işleri, sonsuz artımlı yedekleme, sanal makineler ve sanal makine diskleri için paralel işleme, GFS (dede-baba-oğul) saklama ilkeleri ve çok daha fazlası dahil olmak üzere Veeam’in modern yedekleme teknolojilerinden yararlanın.
  • Uçtan uca şifreleme: Yerleşik sıkıştırmanın ve WAN Hızlandırmasının veri azaltım oranlarını olumsuz yönde etkilemeden tüm verilerinizin kaynağında (ağ alanınızdan ayrılmadan önce), hareket halinde ve hareketsizken şifrelenmesiyle rahat edin.

Bulut yedeklemeyle 3-2-1 kuralında uzmanlaşma

“3-2-1 kuralı,” verinizin iki farklı medya tipinde depolanan üç kopyasını bir kopya iş yeri dışında olacak şekilde tutmanız gerektiği anlamına gelir. Sınırlı bant genişliği, artan veri miktarı ve gerçek bir iş yeri dışı yedekleme havuzu oluşturma ile muhafaza etmenin gerektirdiği kaynakların bulunmaması sebebiyle yedekleri iş yeri dışına taşımak zorlu olabilir.

Veeam Cloud Connect ile ikinci bir merkeze para ve kaynak harcamadan veya bant genişliğini arttırmadan “3-2-1 kuralında” uzmanlaşabilirsiniz; yalnızca bulut yedekleme havuzu hizmetlerini Veeam Cloud & Service Provider’dan alın ve Veeam’in Yerleşik WAN Hızlandırma teknolojisinden ve daha fazlasından yararlanın.